Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/famatech/domains/informatyka.slask.pl/public_html/includes/menu.inc).

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych to żmudny i długotrwały proces, który zmierza do podwyższenia rankingu strony WWW w wynikach wyszukiwania. Działania na stronie i poza nią mają na celu pojawienie się witryny na pierwszej stronie wyników wyszukiwarki Google. Wysoka pozycja w wyszukiwarce bezpośrednio przekłada się na zwiększenie liczby odwiedzin na stronie (czyli potencjalnych klientów) co z kolei ma przełożenie na zwiększenie zysku firmy. Nie jest to jednak pewnikiem, bo ważnym jest aby strona była użyteczna, schludna i przejrzysta.
Jeśli strona nie jest przyjazna dla użytkownika to raczej nikt nie skorzysta z naszych usług. Strona internetowa powinna wyglądać estetycznie a nawigacja po stronie musi być łatwa i przyjemna. Co więcej, bardzo ważne, żeby strona była responsywna, tzn. przystosowana do wyświetlania na różnych urządzeniach i w różnych rozdzielczościach. W dobie urządzeń przenośnych responsywna strona internetowa jest podstawą.

Nasza firma informatyczna zajmuje się całościową obsługą stron internetowych. Analizujemy potrzeby klienta i pomagamy w doborze najlepszych fraz kluczowych do pozycjonowania strony. Przeprowadzamy audyty stron internetowych i optymalizację strony WWW klienta. Prowadzimy także optymalizację w serwisach społecznościowych (SMO) - Facebook i Google+ dostosowaną do państwa potrzeb.
Co więcej, prowadzimy kampanie linków sponsorowanych AdWords.
Wykonujemy szeroko pojęte usługi informatyczne w Katowicach i na całym Śląsku.
Oprócz działań związanych ze stronami WWW zajmujemy się także pomocą informatyczną dla firm.