Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w book_prev() (linia 775 z /home/famatech/domains/informatyka.slask.pl/public_html/modules/book/book.module).

Obsługa stron internetowych

Obsługa stron internetowych

Szeroko rozumiana obsługa stron internetowych to główny element działalności naszej firmy. We wpisie tym napiszemy kilka słów wyjaśniających, co tak właściwie składa się na to pojęcie. W czym możemy pomóc Twojemu biznesowi? Jakie korzyści przynosi współczesnemu przedsiębiorstwu skuteczna strona internetowa? A przede wszystkim: jakie korzyści może przynieść Tobie?

Obsługiwanie nowych stron www

Osobom i firmom, które jeszcze nie posiadają własnej witryny internetowej, oferujemy następujące usługi z zakresu obsługi stron www: projektowanie oraz tworzenie stron internetowych. Naszym priorytetem jest stworzenie skutecznej witryny internetowej, która będzie przynosić klientowi realny zysk. Dlatego naszą współpracę rozpoczynamy od konsultacji, podczas której opowiesz nam o swoich potrzebach i życzeniach i wspólnie uzgodnimy rozwiązanie optymalne w Twojej sytuacji. Chcemy poznać nieco lepiej Ciebie i Twój biznes, dzięki czemu przygotujemy rozwiązanie indywidualne i lepiej zaprojektujemy stronę, która spełni oczekiwania tych, którzy są najważniejsi dla Twojego biznesu – klientów. Konsultacja taka oraz wycena stworzenia strony są oczywiście bezpłatne.

Drugim etapem obsługi stron internetowych jest wybór jednego z dostępnych rodzajów witryn www. Przygotowaliśmy dla Was trzy podstawowe opcje:

  • prosta strona wizytówka – czyli wersja minimalistyczna z podstawowymi zakładkami typu: informacje o firmie, oferta, galeria, dane kontaktowe. Jest to rozwiązanie najlepsze dla mniejszych firm, gdyż pozwoli firmie niskim kosztem zaistnieć w sieci;
  • rozbudowa witryna www – strona o większych rozmiarach, najczęściej posiadająca dodatkowe funkcjonalności, np. system zarządzania treścią czy internetowe biuro obsługi klienta;
  • sklep internetowy – czyli absolutny mus dla firmy, która chce sprzedawać swe produkty w sieci. Pozwól swym klientom kupować w Internecie i maksymalnie to ułatw – a na efekty nie trzeba będzie długo czekać.

Dobra obsługa witryn www to przede wszystkim:

  • nowoczesny, atrakcyjny wygląd strony – sam wygląd strony to nie wszystko, ale bez ładnej szaty graficznej trudno przyciągnąć do siebie internautów i zatrzymać ich na dłużej;
  • sprawność techniczna – strona musi działać we właściwy sposób: dobrze i szybko. Inaczej sfrustrowany internauta bardzo szybko opuści naszą witrynę;
  • optymalizacja pod pozycjonowanie – nawet najlepsza strona musi być przez klientów odnajdywana, a kluczem do tego jest właśnie pozycjonowanie;
  • responsywność – czyli dostosowanie strony do każdego urządzenia – komputera, tabletu i smartfona. Chcesz trafiać do wszystkich klientów? Zadbaj o stronę, którą będą mogli przeglądać zawsze i wszędzie.

Obsługa witryn internetowych już istniejących

Jeżeli już posiadasz stronę www, to możemy Ci pomóc na wiele sposobów. Chcesz sprawdzić, czy Twoja strona działa jak należy i czy w ogóle przynosi Ci jakieś zyski? Przeprowadzimy audyt strony internetowej, na podstawie którego zaproponujemy możliwe działania zaradcze. Być może konieczne będzie stworzenie całkiem nowej witryny, a być może wystarczy modernizacja aktualnej strony.

Z Twoją stroną wszystko ok, ale chciałbyś ją wzbogacić o nowe funkcjonalności? Nie ma problemu – oferujemy również rozbudowywanie stron internetowych.

A może Twoja strona nie przyciąga zbyt wielu klientów i chciałbyś to zmienić? Żaden problem, gdyż zajmujemy się również optymalizacją strony internetowej pod pozycjonowanie oraz samymi działaniami SEO. Wzbogacimy Twoją stronę www o wartościowe treści i poprawimy jej widoczność w Google, dzięki czemu wreszcie zacznie sprzedawać.

Jeśli wciąż masz jakieś pytania dotyczące obsługi stron internetowych oraz tego, jak możemy Ci pomóc, to zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 662 209 123.